Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
AĞLI'DA TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ | KÜRE BÜLTEN

AĞLI’DA TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

13.01.2018

374 Kişi Okumuş

0 Yorum

AĞLI’DA TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ağlı ilçe merkezinde bulunan, Belediye toplantı salonunda; tarımsal desteklemeler ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 3. Çağrı Proje tanıtım toplantısı düzenlendi.

Tanıtım toplantısında “Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar” ile “Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme” programı kapsamında yatırımcıların hangi hibe desteklerinden faydalanabilecekleri detaylı şekilde anlatıldı.

Ayrıca, ilçe halkının çoğunun hayvancılık yaparak geçimini sağlaması sebebiyle; İlçede en büyük ihtiyacın hayvan barınaklarının iyileştirilmesi ve yeni işletme kurulabilmesi için gerekli olan alet makine ve ekipman temininin sağlanması olduğu üzerinde duruldu.  Yetkililer tarafından bu ihtiyaçların TKDK hibeleri ile karşılamanın isabetli bir karar olacağı belirtildi.

Çiftçilerin yoğun katılım ve ilgi gösterdiği toplantı; yetiştiricilerin sormuş olduğu soruların ilgili teknik personel ve TKDK uzmanlarınca cevaplamasının ardından son buldu.

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme