Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
BAŞKAN BABAŞ'TAN YENİ TEKNİK PATRON AÇIKLAMASI:"HER ZAMAN EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ" | KÜRE BÜLTEN

BAŞKAN BABAŞ’TAN YENİ TEKNİK PATRON AÇIKLAMASI:“HER ZAMAN EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

07.12.2017

670 Kişi Okumuş

0 Yorum

BAŞKAN BABAŞ’TAN YENİ TEKNİK PATRON AÇIKLAMASI:“HER ZAMAN EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Kastamonuspor 1966’nın son 2 yıldaki 5’nci teknik direktörü göreve başladı. Yeni teknik direktörle sağlanan 1,5 yıllık mukavele sonrasında açıklamalarda bulunan Kastamonuspor 1966 Başkanı Metehan Babaş, takım için her zaman ellerinden gelenin en iyisi yapmak olduğunu ifade etti.

Yeni teknik direktörün hem camiaya hem de Kastamonu’ya hayırlı olmasını temenni eden Metehan Babaş, Kastamonuspor’un büyük bir aile olduğuna değindi.

Her zaman koydukları hedefler doğrultusunda çalıştıklarını belirten Babaş: “Hedef koyarken de ayakları yere sağlam basan hedefler peşinde koştuk. İnandığım bir şey var ki kötü takım yoktur, çalışmayan takım vardır. Bunu sadece parasal konuda düşünmemekle gerekir. Bu durum biraz da inançla alakalı bir konu. Biz takımımız için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya hazırız. Hocamız ile 1 buçuk yıllık anlaşma sağlıyoruz. İnşallah teknik ekibimizle birlikte başarılı olup gelecek yıl neler yapacağımızı konuşmak istiyoruz. Yeri geldi belki yanlış yapmış olabiliriz lakin sistemi çok da bozmadan yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo