Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
BELEDİYESPOR'UN BAŞARISI TRT SPOR EKRANLARINDA | KÜRE BÜLTEN

BELEDİYESPOR’UN BAŞARISI TRT SPOR EKRANLARINDA

23.01.2018

964 Kişi Okumuş

0 Yorum

BELEDİYESPOR’UN BAŞARISI TRT SPOR EKRANLARINDA

Kastamonu ve ülkemizi Avrupa’da başarıyla temsil eden Kastamonu Belediyespor TRT Spor’un konuğu oldu. Kulüp Başkanı Hadeverdi Eski, Teknik Patron Hakan Günal ve oyuncu Sıla Aydın Kastamonu Belediyespor’un başarısını aktardı.

Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası’nda (EHF) ilk üç maçını kazanan ve Avrupa’da namağlup yolculuğunu sürdüren temsilcimiz Kastamonu Belediyespor’un başarısı TRT Spor ekranlarına taşındı. Belediyespor’un Türk Hentbol tarihinde ortaya koyduğu başarı gözlerden kaçmadı. TRT Spor’da yayınlanan Spor Her Yerde Programı’na konuk olan Kastamonu Belediyespor Kulüp Başkanı Hadeverdi Eski, Teknik Patron Hakan Günal ve oyuncu Sıla Aydın yakalanan başarının birlik ve beraberlikten ortaya çıktığını, Kastamonu’nun şampiyonluğa kenetlendiğini dile getirdiler.

“KISITLI İMKÂNLARA RAĞMEN ORTAYA ÜSTÜN BİR BAŞARI ÇIKTI”

Kulübün bütçesinin iş adamları sayesinde oluşturulduğunu, resmi iddaa programından beklenen kaynakların gelmediğini ifade eden Kulüp Başkanı Hüdaverdi Eski, kısıtlı imkânlara rağmen ortaya üstün bir başarı çıktığını kaydetti.

Kulübün en büyük destekçisinin Kastamonu Belediyesi olduğunu belirten Eski: “Sadece hentbol değil diğer branşlarda da spor kulübümüzün ciddi çalışmaları var. Diğer branşlarda da önemli başarılar elde ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Hem maddi hem de manevi olarak kulübümüzün en büyük destekçisi Kastamonu Belediyesi’dir. Belediye Başkanımıza desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BİZİM OYUNCULARIMIZ TEK İŞ BİLİRLER O DA HENTBOL”

Avrupa’da yollarına emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Antrenör Hakan Günal, maçın ilk yarısı ile ikinci yarısı arasında ciddi fark olduğunu söyleyerek: “Maçın ilk yarısını 7 farkla önde tamamladık. Maçın ikinci yarısı ilk yarıya oranla daha zor geçti desem doğru olur. İlk yarıdaki 7 fark ikinci yarıda 2 farka kadar düştü. Herkes ilk yarıda olduğu gibi ikinci yarının da farklı biteceğini düşünüyordu ama olmadı. Bir rehavet durumu ortaya çıktı. Oyuncularımızda olduğu kadar teknik kadromuzda da aynı rehavet yaşandı. Farkın azalması ile birlikte oyuncularım oyunun kontrolünü tekrardan ellerine aldılar ve sonuca gitmeyi bildiler. Aynı kararlılıkla Pazar günü oynayacağımız maçı da kazanarak gurubu lider olarak tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Kastamonu Belediyespor Hentbol Takımı’nın tek uğraşının hentbol olduğunu dile getiren Günal: “Bizim oyuncularımız tek iş bilirler o da hentbol. Tüm takım gece uyurken, sabah kalktığında aklında fikrinde sadece hentbol olur. Zaten ortadaki başarımızın ana teması da budur” ifadelerini kullandı.

“NİCE ZAFERLERİ KASTAMONU’YA YAŞATMAKTA KARARLIYIZ”

Oyuncu Sıla Aydın ise takım olarak hem Avrupa maçlarına hem de lige kenetlendiklerini ifade ederek takım arkadaşları ile birlikte <nice zaferleri Kastamonu’ya yaşatmakta kararlı olduklarını vurguladı.

YORUMLAR

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo