Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
BİRLİKTEN KUVVET DOĞDU, KÖY OKULU EL BİRLİĞİ İLE ONARILDI | KÜRE BÜLTEN

BİRLİKTEN KUVVET DOĞDU, KÖY OKULU EL BİRLİĞİ İLE ONARILDI

29.05.2019

313 Kişi Okumuş

0 Yorum

BİRLİKTEN KUVVET DOĞDU, KÖY OKULU EL BİRLİĞİ İLE ONARILDI

Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği tarafından Sosyal Sorumluk projesi kapsamında İnebolu Kuzluk İlkokulu’nun tadilat ve  onarım çalışmaları tamamlandı.

İnebolu Kaymakamlığı ,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği iş birliği ile   Kuzluk köyü İlkokulu’nun tadilat ve  onarımı tamamlanarak yeni görümüne  kavuşturuldu.

Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği  Genel Sekreteri ve İlçe Gümrük Müdürlüğü Memuru Haluk Kaya, konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘’ İnebolu’da köy okullarımızdan en çok tadilat ve onarıma  ihtiyacı olan bir  köy okulumuz  İlçe  Kaymakamlığı  ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce  belirlenmesini istediğinde bulunduk. Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği  tarafından sorumluluk projesi kapsamında bu okulun tadilat ve onarımı çalışmalarını üstleneceğimizi söyledik. İlçe Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği tadilat yapılacak, okulun belirlenmesinin ardından hemen çalışmalara Dyo boya firması ile görüşerek kampanyamızdan bas ederek, bizlere destek olmaları konunda yardım isteğinde bulunduk. Bizlere Dyo boya firması tarafından okulun ihtiyacı kadar boya desteğinde bulunuldu. Bizler de birinci aşama olarak, masaları ve oturakları vernik yaparak boya  işlemlerini gerçekleştirdik. Daha sonra ikinci aşamasında  da okulun tadilat ve tamiratı İnşaat Mühendisi Ahmet Çeçen tarafından gerçekleştirildi. İnebolu’da vatandaşlarımızın birliği ile okulumuzun boya işleri bitirildi. Okulun bahçesinde ve çevresinde İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü katkılarıyla ve İnebolulu vatandaşlarımızın destekleri ceviz ağacı dikimi gerçekleştirilerek öğrencilere ağaç sevgisi aşılamaya çalıştık. Biz buradaki projemiz gerçekleştirip, diğer kişilere de örnek teşvik olmasını istiyoruz.  Ayrıca bizim başlattığımız bu projemizin farklı İl ve İlçelerde uygulanmasını istiyoruz.’’ dedi.

Kuzluk İlkokulu öğrencileri, okullarının tadilat ve onarımın mutluluğunu resim defterlerine okulun yeni halini çizerek, Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği’ne teşekkür ettiler.

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo