Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
CHP MİLLETVEKİLİ BALTACI'DAN KÜRE TOKİ AÇIKLAMASI : "TAKSİTLER ERTELENSİN, KİRA YARDIMI YAPILSIN" | KÜRE BÜLTEN

CHP MİLLETVEKİLİ BALTACI’DAN KÜRE TOKİ AÇIKLAMASI : “TAKSİTLER ERTELENSİN, KİRA YARDIMI YAPILSIN”

11.07.2018

1.677 Kişi Okumuş

0 Yorum

CHP MİLLETVEKİLİ BALTACI’DAN KÜRE TOKİ AÇIKLAMASI : “TAKSİTLER ERTELENSİN, KİRA YARDIMI YAPILSIN”

CHP Milletvekili Hasan Baltacı, seçim sonrasında ilçe gezilerini sürdürüyor. Küre’de temaslarda bulunan Milletvekili Baltacı’nın ilk durağı, istinat duvarının yıkılması sonucu boşaltılan Küre TOKİ konutları oldu.

Evlerinin anahtarlarını teslim aldıktan kısa bir süre sonra böyle bir felaketle karşı karşıya kalan TOKİ sakinlerinin mağduriyetlerinin giderilmesi gerektiğini belirten Milletvekili Hasan Baltacı, “Mağdur olan vatandaşlarımıza kira yardımında bulunulması ve taksitlerinin ertelenmesi büyük önem taşımaktadır. Bu mağduriyetin telafisi için yapılacak çalışmaları yakından dikkatle takip edeceğiz” dedi.

Milletvekili Baltacı, yeni yapılması planlanan hastane ve spor salonunun durumu hakkında da Kaymakam Fatih Kayabaşı’ndan bilgi aldı ve “Küre’mizin gelişmesine katkı sunacak çalışmalara destek vereceğiz. Sorunların da yakından takipçisi olacağız” diye konuştu.

 


YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme