Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
CHP SEÇİM STARTINI VERDİ | KÜRE BÜLTEN

CHP SEÇİM STARTINI VERDİ

24.05.2018

597 Kişi Okumuş

0 Yorum

CHP SEÇİM STARTINI VERDİ

CHP İl Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri için milletvekili adaylarını tanıtarak seçim çalışmalarına resmen başladı. CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin, 24 Haziran seçimlerinde hem Türkiye’de hem de Kastamonu’da iddialı olduklarını ifade ederek: “Kastamonu’muz kadınlarıyla ve gençleriyle vücut bulmuştur. Millet İttifakı Kastamonu’da temsil edilecektir” dedi.

CHP  İl Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri için milletvekili adaylarını tanıttı. CHP İl başkanı Hikmet Erbilgin, il binası önünde düzenlediği basın toplantısında seçimlerin önemine değinerek, partisinin seçimlerde başarılı olacağını vurguladı. Milletvekili Adayları Hasan Baltacı, Ayşegül Soylu Muslu ve Devrim Ezgi Özalp, İl Başkanı Hikmet Erbilgin ile Atatürk ve Şehit Şerife Bacı Anıtı’na çelenk sunarak seçim startı resmen verildi.

“KASTAMONULU KADINLAR MESAJI DOĞRU ALACAKTIR”

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu. Kadın ve genç adaylarla yola çıktıklarını kaydeden Hikmet Erbilgin: “Kastamonu İlk Kadın Mitingi’nin gerçekleştirildiği bir şehirdir. Kastamonu Türkiye’ye damga vurmuş, İstiklal Yolu’na sahip bir şehir. Türkiye’de kadınları ve gençleri esas almayan siyasi partilerin başarıya ulaşma şansının olmadığını düşünüyorum. Bizim açımızdan siyaset bir kariyer planlaması değildir. Bizim için bütün adaylarımızın şahsında Kastamonu’muzun kadınlarıyla ve gençleriyle vücut bulduğuna inanıyoruz. Diğer partilerin listelerinde de kadın aday görmeyi arzu ederdik. Ancak göremedik. Kastamonulu kadınlarımızın bu mesajı doğru alacağından, bu mesaja omuz ve destek vereceğinden hiç kuşkumuz yok” dedi.

 “KENTİMİZİN DEĞERİ OLAN HER ŞEYE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Tüm aday adayı arkadaşlarına cesaretlerinden dolayı teşekkür eden CHP 1’inci sıra Milletvekili Adayı Hasan Baltacı, adaylarla birlikte kolları sıvayıp, sahada neler yapacaklarını bu ülkeyi, bu kenti nasıl yöneteceklerini tüm yurttaşlarla paylaşacaklarını söyledi.

Baltacı, uzun süredir siyasetin içerisinde Kastamonu’nun bütün sorunlarına çözüm üretmeye çalıştıklarını ifade etti.

CHP 2’nci sıra Milletvekili Adayı Ayşegül Soylu Muslu ise; “Ben bir kadın olarak, bir anne olarak, bir eğitimci olarak, bir evlat olarak bu ülkeye hizmet etmeye adayım. Özellikle kadınları temsil etmek istediğimi, kadın sorunlarında taşın altına elimi koymaya adayım. Çocuklara daha iyi bir gelecek sunmak için, aydınlık yarınlara gülümseyerek uyanmaları için elimden geleni yapmaya hazırım” dedi.

CHP 3’üncü sıra Milletvekili Adayı Devrim Ezgi Özalp da; “Çok genç bir arkadaşınız olarak yola çıktım. Genç bir insan olarak, bu cümlenin ağırlığının farkında olarak burada bulunuyorum. Umut lazım memleketime bunun için burada bulunuyorum. Biz birlikte başaracağız. Ben buna inanıyorum” dedi. 

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme