Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
GELECEĞİN MUCİTLERİNDEN ELEKTRİK – ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ SERGİSİ | KÜRE BÜLTEN

GELECEĞİN MUCİTLERİNDEN ELEKTRİK – ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ SERGİSİ

24.05.2018

972 Kişi Okumuş

0 Yorum

GELECEĞİN MUCİTLERİNDEN ELEKTRİK – ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ SERGİSİ

Kastamonu Üniversitesi Tosya Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü, Elektrik Programı’nda eğitim gören talebelerimiz tarafından yıl içinde yaptığı çalışmaların sergilendiği ‘Elektrik – Elektronik Teknolojileri’ adlı sergi Tosya Meslek Yüksek Okulu’nda açıldı.

Serginin açılışına Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın ve eşi Selma Aydın, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, akademisyenlerimiz, kamu, kurum ve kuruluşların amirleri, talebelerimiz iştirak etti.

Açılışın kurdelesinin kesilmesinin ardından sergiyi gezen Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın ve eşi Selma Aydın, talebelerimizden sergilenen projeler ve tasarımlar hakkında bilgiler aldı. Talebelerimiz tarafından hazırlanan projelerin ve tasarımlarınaraştırılarak uygun olması halinde patent için başvuru yapılacağını da belirten Rektörümüz, çalışmalarından dolayı Tosya Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı ve emeği geçen akademik ve idari personelimiz ile talebelerimize başarılarının devamını temenni etti.

Tosya Meslek Yüksekokulumuz tarafından tertiplenen ‘Elektrik – Elektronik Teknolojileri Sergisi’ 23-24 Mayıs 2018 tarihlerinde ziyarete açık olacak.

 

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo