Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
GENÇ GAZETECİ DÜNYA EVİNE GİRİYOR | KÜRE BÜLTEN

GENÇ GAZETECİ DÜNYA EVİNE GİRİYOR

08.08.2019

947 Kişi Okumuş

0 Yorum

GENÇ GAZETECİ DÜNYA EVİNE GİRİYOR

Ağlı eşraflarından Selahattin- Habibe Şabanoğlu çiftinin kızları Sabriye Şabanoğlu ile Kürenin tanınan sevilen simalarından Hatice Adem (Merhum) Kömeçoğlu’nun oğulları  Gazeteci Muhammed KÖMEÇOĞLU 17 Ağustos 2019 Cumartesi günü 13:00-17:00 arasında Ağlı Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenecek düğün töreni ile dünya evine girecek.

GENÇ ÇİFT MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİ

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Üyesi, Kürebülten İmtiyaz sahibi ve İnebolu Postası Gazetesi Muhabiri sahada aktif olarak muhabirlik yapan başarılı Gazeteci Muhammed KÖMEÇOĞLU ile Sabriye Şabanoğlu mutluluğa evet dedi.

Ağlı Belediye Nikah Salonunda yapılan törenle çiftin nikahını Ağlı Belediyesi Evlendirme Memuru Kadir Sütçü kıydı. Ailesi ve yakın arkadaşlarının genç çifti yalnız bırakmadığı nikah töreninde Nikah Memuru Kadir Sütçü; ”Hayatlarını birleştiren bu iki gencimize ve ailelerine hayırlı olmasını diler, her şeyden önce bu birlikteliğin sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde devam etmesini temenni eder yeni çiftlerimize mutluluklar diliyorum” dedi.

Nikah Memurunun genç çifte evlilik cüzdanın takdiminden sonra, aile fotoğrafı çekildi.

www.kurebulten.com İnternet Gazetesi olarak Genç çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz. 

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo