Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
İNEBOLU'DA DEMOKRAT PARTİ İGM ÜYESİ GAZETECİ YAŞAR DİLSİZ | KÜRE BÜLTEN

İNEBOLU’DA DEMOKRAT PARTİ İGM ÜYESİ GAZETECİ YAŞAR DİLSİZ

02.03.2019

250 Kişi Okumuş

0 Yorum

İNEBOLU’DA DEMOKRAT PARTİ İGM ÜYESİ GAZETECİ YAŞAR DİLSİZ

Türk İstiklal Mücadelesi ve Kahramanlık Destanımızın amillerinden, ülkemizin ilk ve tek İstiklal Madalyalı ilçesi İnebolu’muzun merkez ve köylerine yönelik yıllardır ihmal edilen, gözden kaçan sorunları hepimizin malumudur.

77 köyü 17 mahallesi ile geçmişte olduğu gibi bu günde var olan turizm, ticaret, tarım, hayvancılık gibi önemli potansiyelini popülist politikalar ve yerinde tespit edilmeden merkezi kararlarla çözüme gitmekten kaynaklı hatalarla kullanamaz durumda olan ilçemizin sorunlarının tespiti ve ilgili mercilerin de desteğiyle çözüme kavuşturulması noktasında 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler seçimlerinde partimiz İl Genel Meclisi Üyeliği’ne tek aday göstererek katılmaktadır.

Önemi bir bölümü gurbette yaşamakta olan, köylerimizde ise alması gereken hizmetlerin ancak yüzde 10’u ile yaşam mücadelesi veren İnebolumuz, 25 yıllık mesleki hayatı boyunca memleketin sorunları, dile gelmeyen konuları açıklık ve netlikle ifade eden cesur kalemi, Gazeteci Yazar Yaşar DİLSİZ’i İl Genel Meclisi Üyeliği için aday göstermiş bulunmaktadır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kastamonu ilimiz özelinde de köy ve köylülerin ötelenen, görmezden gelinen sorunlarını gündeme taşımak, çözümü için mücadele etmek üzere ilçemizde de seçime katılmaktadır.

1973 yılında İnebolu’da dünyaya gelen ve mesleğini İstanbul’da yine Kastamonu sevdası ve sorunlarını dile getirmek amacıyla kesintisiz sürdürmekte olan adayımız, öncelikli olarak köy ve köylülerimizin sorunlarından başlayarak İl Genel Meclisi uhdesinde bulunan hizmetlerden ilçemizin hak ettiği payı alabilmesi, sorunların gündeme hakkıyla getirilmesi için aday gösterilmiştir.

İstanbul’da faaliyet gösteren İnebolu Dernekler Federasyonu yönetiminde de aktif görev alan, çeşitli Kastamonu dernekleri ve Anadolu Konfederasyonu Genel Başkan Danışmanlığı gibi görevleri ifa etmekte olan İl Genel Meclisi Üyesi Adayımız Yaşar DİLSİZ, mevcut adaylara rakip olarak değil, projeleri ve çözüm önerileriyle köylerimizin ve köylülerimizin hakkını aramak üzere halkımızı temsilen bu görevi kabul etmiştir.

Kuruluşumuzun 73. Yılında Demokrat Parti ilke ve hedefleri doğrultusunda değerli halkımız ve köylümüzün istifadesi için İnebolumuzu ihmal edilen ve mahrum bırakılan hizmetlerden faydalanmak üzere mesleğinde olduğu gibi soran, sorgulayan ve hakkını sonuna kadar arayan bir meclis üyesi olarak görevini ifa edeceğine inancımız tamdır. (BASIN BÜLTENİ)

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme