Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
İNEBOLU'DA ELİSA DÜĞÜN SALONU VE EĞLENCE MERKEZİ AÇILDI | KÜRE BÜLTEN

İNEBOLU’DA ELİSA DÜĞÜN SALONU VE EĞLENCE MERKEZİ AÇILDI

18.06.2018

1.825 Kişi Okumuş

0 Yorum

İNEBOLU’DA ELİSA DÜĞÜN SALONU VE EĞLENCE MERKEZİ AÇILDI

İnebolu’da Sahil Kenarında Aile Çay Bahçesi, Canlı Müzik, Çocuk Eğlence Alanı ve Apart Oteli’nde bulunduğu Elisa Düğün Salonu ve Eğlence Merkezi Ramazan Bayramı’nın ilk günü düzenlenen törenle açılarak hizmete girdi.
Elisa Düğün Salonu ve Eğlence Merkezi’nin açılış kurdelesi yapılan duanın ardından İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner ve işyeri sahiplerince kesilerek gerçekleştirildi.
İşyeri sahiplerinden Serkan Sevinç, “İnebolu’ya Ramazan Bayramı ile birlikte güzel son sistem bir Düğün Salonu, Eğlence Merkezi ve apart Otel kazandırmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Turizm şehri İnebolu’muza da diğer yörelere örnek olacak hizmet yerimiz çok yakıştı.İnebolu’ya gelenler de güzel bir ortamda dinlenerek verilen hizmetlerden de yararlanacaklar” dedi ve açılışa katılan emeği ve katkısı geçenlere de teşekkür etti.
İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner’de, “İnebolu’lu hemşehrilermize ve ilçemize gelecek olanlara hizmet verecek yeni bir tesisin açılışını büyük bir heyecanla gerçekleştiriyoruz. Bu tesisi ilçemize kazandıranlara da teşekkür ediyor ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme