Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
JANDARMADAN ALKIŞLANACAK HAREKET | KÜRE BÜLTEN

JANDARMADAN ALKIŞLANACAK HAREKET

11.09.2018

1.608 Kişi Okumuş

0 Yorum

JANDARMADAN ALKIŞLANACAK HAREKET

Kastamonu’da ormandan kışlık odun toplayarak sırtında odunla evine gitmeye çalışan yaşlı bir kadını yolda gören jandarma ekipleri yaşlı kadını odunları ile beraber evine kadar götürdü.

Olay Çatalzeytin’de yaşandı. Genellikle asayiş olaylarında görmeye alışılan jandarma ekiplerinin hareketi sosyal medyada en çok beğenilen gönderiler arasında yer aldı. Edinilen bilgiye göre Çatalzeytin’e bağlı bir köyde adı öğrenilemeyen 80 yaşındaki bir kadın ormana odun toplamaya gitti. Topladığı odunları sırtına yükleyen kadın evine gitmek üzere yola çıktı. Yaşlı kadın evine giderken devriye gezen jandarma ekipleri ile karşılaştı. Yaşlı kadını sırtında odunlarla gören jandarma ekipleri yaşlı kadına yardım etmek istedi. Yaşlı kadının sırtından odunları alan jandarma ekipleri odunlarla birlikte yaşlı kadını araçlarına bindirerek evine kadar bıraktı.

Jandarma ekiplerinin bu hareketi büyük takdir topladı. Sosyal medyadan fotoğrafın paylaşımı ile ilgili yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“İyi günde kötü günde her daim yanımızda olan güvencemiz asayiş jandarma komutanlarımız asayiş için köylerimize giderken elinde bastonu, sırtında kışlık yakacak odunu ile ağır ağır yürürken iki büklüm olmuş ak saçlı bir ninemizi görür. Jandarma aracından inen ekiplerimiz ninenin sırtından yükü alarak evinin sıcak yuvasının kapısına kadar götürürler. Ninemizin duasını alırlar. Bizim güvencemiz Jandarmamıza sonsuz teşekkürler. Ekiplerimiz daima hazır, her zaman hazır.”         

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo