Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
JANDARMA'DAN OPERASYON… | KÜRE BÜLTEN

JANDARMA’DAN OPERASYON…

26.11.2017

1.581 Kişi Okumuş

0 Yorum

JANDARMA’DAN OPERASYON…

KASTAMONU-İl Jandarma Komutanlığı tarafından elde edilen bir ihbara istinaden, Azdavay ilçe merkezi ve Zümrüt köyünde operasyon düzenlendi.

3 şahsın ev ve eklentilerinde yapılan arama neticesinde 500 gr. kubar esrar, 3 adet ruhsatsız av tüfeği, bir adet ayı postu, 3’er adet karaca ve geyik boynuzu ele geçirildi. Şüpheli şahıs uyuşturucu madde imal ve ticareti suçundan tutuklanırken, iki şüpheli de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Olayda ele geçirilen ruhsatsız av tüfekleri hakkında Azdavay Kaymakamlığı tarafından bin 500 TL, Doğa Korum ve Milli Parklar İl Müdürlüğü tarafından da, yabani hayvanlara ait post ve boynuzlar hakkında ayı için 16 bin TL, geyikler için 39 bin TL, karacalar için 7 bin TL, post ve boynuzları bulundurdukları için 1828 TL, avcılık belgeleri olmadığı için 1092 TL ve koruma altındaki yaban hayvanlarını vurdukları için 762 TL idari para cezası uygulandı.

HABER SERVİSİ

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme