Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
KAS-DER-FED GENEL BAŞKANI FATMA KIRANOĞLU'DAN TEŞEKKÜR | KÜRE BÜLTEN

KAS-DER-FED GENEL BAŞKANI FATMA KIRANOĞLU’DAN TEŞEKKÜR

30.09.2019

173 Kişi Okumuş

0 Yorum

KAS-DER-FED GENEL BAŞKANI FATMA KIRANOĞLU’DAN TEŞEKKÜR

Kastamonu Dernekler Federasyonu (KAS-DER-FED) olarak ; Kastamonu’da, Gastronomi alanında dünyaca ünlü isimlerin de katılımıyla düzenlenen “Kastrofest -Kastamonu Gastronomi Festivalinde KAS-DER-FED olarak yerimizi aldık.

Valiliğin himayesinde, Kastamonu Belediyesinin destekleriyle Dünya Mirası Kastamonu İnisiyatifi öncülüğünde “Geleneğe Saygı, Geleceğe Miras” temasıyla Mimar Vedat Tek Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen festivale yoğun katılım sağlandı.

Kastamonu Dernekler Federasyonu olarak bizlere bu imkanı sunan Kastamonu Valiliğine, Kastamonu Belediyesine, REİS GIDA Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet  REİS’E  ve bu programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Kastamonu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Fatma Kıranoğlu

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo