Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
KASTAMONU POLİSİ UYGULAMA GERÇEKLEŞTİRDİ | KÜRE BÜLTEN

KASTAMONU POLİSİ UYGULAMA GERÇEKLEŞTİRDİ

29.09.2018

263 Kişi Okumuş

0 Yorum

KASTAMONU POLİSİ UYGULAMA GERÇEKLEŞTİRDİ

Kastamonu Polisi gerçekleştirdiği uygulamalar ile okul önlerinde ve metruk binaların bulunduğu bölgelerde kontrol yaptı.
Kastamonu Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri okul önleri, okul yakınları ve metruk binaların bulunduğu bölgelerde trafik uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada araçlar durdurularak kontroller gerçekleştirildi. Uygulamaya polis köpeği de eşlik etti.
Kastamonu’da geçtiğimiz Çarşamba Günü Honsalar Mahallesinde polis ekiplerinin gerçekleştirdiği trafik uygulamasında resimde görülen vatandaşların narkotikle ilgili hiçbir bağlantıları yoktur. Konu biz tarafından yanlış anlaşılmıştır. Uygulamaya giren vatandaşların herhangi bir konu ile ilgili bağlantıları ve ilgileri yoktur. Haberde kullandığımız başlık ve içerik konuyu yanlış anlamamızdan kaynaklanmıştır.

 

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo