Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
KAYIP OLARAK ARANAN KİŞİ EVİNİN YAKINLARINDA BULUNDU | KÜRE BÜLTEN

KAYIP OLARAK ARANAN KİŞİ EVİNİN YAKINLARINDA BULUNDU

13.02.2019

883 Kişi Okumuş

0 Yorum

KAYIP OLARAK ARANAN KİŞİ EVİNİN YAKINLARINDA BULUNDU

Taşköprü ilçesinde kayıp olarak aranan kişi, evinin yakınlarında bulundu.

Akçakese köyünde ailesiyle birlikte yaşayan zihinsel engelli 44 yaşındaki Ahmet Erkek, dün akşam saatlerinde eve dönmeyince yakınları jandarmadan yardım istedi.

Kastamonu İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ve Kastamonu Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) ve jandarma ekipleri, Erkek’in bulunması için iz takip köpeği “füme” ile arama kurtarma köpeği “duman”ın da desteğiyle çalışma başlattı.

Kayıp olarak aranan kişinin en son ormanlık alanda görüldüğü söylenmesi üzerine ekipler çalışmalarını ormanlık alanda yoğunlaştırdı.

Ahmet Erkek’in sabah saatlerinde ormanlık alandan çıkarak evinin karşısındaki odunluğa girdiğini gören arama kurtarma görevlileri çalışmalarını sonlandırdı.

Sağlık kontrolünden geçirilen kişi, daha sonra yakınlarına teslim edildi. (UMKE)

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo