Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
KSK 1966 KULÜP BAŞKANI ARPACIOĞLU;"GELECEK SEZONUN HAZIRLIKLARINA ŞİMDİDEN BAŞLADIK" | KÜRE BÜLTEN

KSK 1966 KULÜP BAŞKANI ARPACIOĞLU;”GELECEK SEZONUN HAZIRLIKLARINA ŞİMDİDEN BAŞLADIK”

15.03.2018

1.017 Kişi Okumuş

0 Yorum

KSK 1966 KULÜP BAŞKANI ARPACIOĞLU;”GELECEK SEZONUN HAZIRLIKLARINA ŞİMDİDEN BAŞLADIK”

Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu, kurulan güçlü yönetimle KSK 1966’nın yeniden şekilleneceğinin belirterek, yaptıkları toplantıda her türlü konunun masaya yatırılarak fikir alışverişinde bulunduklarını ve gelecek sezonun çalışmalarının şimdiden başlandığının bilgisini verdi.

Başkan Arpacıoğlu, 3 futbolcu ile yolların ayrıldığına değinerek; “Bu kararı alırken önümüzdeki sezonu düşündük. Futbolcularımızla konuştuk ve anlaştık. Gelecek sezon kadroda düşündüğümüz isimleri sahaya sürmek adına bu isimlerle yollarımızı ayırdık. Her işi konuşarak halledebilirsiniz. Gayet medeni bir şekilde futbolcularımızla ayrılık kararı aldık. Helalleştik” dedi.

“SON 7 MAÇIN HEPSİNİ KAZANARAK LİGİ EN İYİ YERDE BİTİRMEK İSTİYORUZ”

Yönetim kurulu ile yapılan toplantıda KSK 1966’nın tesislerinden çalışma sahasına kadar komple yenileme kararı aldıklarını da vurgulayan Başkan Arpacıoğlu; “Genel kurulumuzdan sonra kazandığımız Eyüp maçı bizim için çok büyük bir moral oldu. Çarşamba günüde bir yemek düzenleyerek bir araya geldik. Bundan sonra bu yemek davetlerini kendi sahamızda oynadığımız maçlardan önce veya sonra düzenleyeceğiz. Güzel bir imaj yakaladık. Sağ olsun herkeste buna destek oldu. Seyircimizi tekrardan tribüne çekmek için çalışmalarımız olacak. Kulübümüz için olumlu şeyler yapmaya çalışıyoruz. Öncelikle tesislerimizi yenileme planımız var. İdari bina ile tesis binasını ayırmayı düşünüyoruz. Tesislerimize ikinci bir saha kazandırmayı hedefliyoruz. Sezon bitmeden bu çalışmalarımıza başladığımız takdirde idmanlarımızı karayolları sahasında gerçekleştireceğiz. Ligde 7 maçımız kaldı. Son 7 maçın hepsini kazanarak ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz” dedi.

Temsilcimizin bulunduğu konum itibariyle ligi en iyi şekilde bitirmek için çalışmaların süreceğini dile getiren Arpacıoğlu, “Gelecek sezonun transfer çalışmalarına başladık. Önerilen futbolcuları ve göze çarpan isimleri izliyoruz. Çeşitli listeler elimizde, bu isimleri izleyerek en iyi transferleri yapmaya çalışacağız. Önümüzde uzun bir zaman var ve biz bu zamanı iyi kullanacağız. Transfer için şimdiden kolları sıvadık” dedi.

Kırmızı-siyahlıların şartlarının en iyiye çıkarılacağını ifade eden Başkan Arpacıoğlu; “Futbolcularımızın kaliteli yaşaması gerekiyor. Giyimden tutun, hayat tarzlarına kadar bizim imajımızı belirleyecek olan nokta futbolcularımızdır. Bu konuda da düşüncelerimiz var. Belirlediğimiz konularda adım atacağız. Hiç bir şeyden taviz vermeyeceğiz” dedi.

Başkan Salim Arpacıoğlu son olarak sözlerine, KSK 1966’nın geleceği için sabit bir gelir sağlayacak olan projeler üzerinde durduklarını belirterek, “Kulübümüze sabit gelir kazandıracak girişimler içerisinde olacağız. Şu an için tam anlamıyla bu konuda net bir durum olmasa da planlarımız var ve bu konu hakkında çalışmalarımız olacak” ifadelerine yer verdi.

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo