Künye

İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

İnebolu Matbaacılık Basın Yayın ve Reklamcılık Ltd. Şti.

BArış İLYASOĞLU

     Muhabir

Muhammed KÖMEÇOĞLU

                                                                   Email: muhammed@kurebulten.com

                                                                                        0542 258 41 06

Köşe Yazarları

Merve Öz

İsmail İZMİTLİOĞLU

Pınar HOLT

Songül KARAMAN

GİZLİLİK POLİTİKASI

Kurebulten.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kurebulten.com’a aittir. kurebulten.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 Sayılı Yasa ile korunmaktadır. Bunlar kurebulten.com’un izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

kurebulten.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kurebulten.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İnternet sitemizde yayınlanan köşe yazıları, haber yorumları ve köşe yazısına yapılan yorumlar yazanın sorumluluğunda olup, yazılanlardan doğacak olan hukuki haklardan kurebulten.com sorumlu tutulamaz.