Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
KURŞUNLU HAN'DAN AFRİN'DEKİ MEHMETÇİK İÇİN KAN BAĞIŞI | KÜRE BÜLTEN

KURŞUNLU HAN’DAN AFRİN’DEKİ MEHMETÇİK İÇİN KAN BAĞIŞI

16.03.2018

796 Kişi Okumuş

0 Yorum

KURŞUNLU HAN’DAN AFRİN’DEKİ MEHMETÇİK İÇİN KAN BAĞIŞI

Kurşunlu Han Otel çalışanları ‘Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçik için Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından, Suriye’nin Afrin bölgesine düzenlenen Zeytin Dalı Harekâtı’na yönelik kampanya başlatan Türk Kızılayı, Kurşunlu Han Otel’de stant kurdu. Kurşunlu Han Genel Müdürü Cemi Dilimel’in de aralarında bulunduğu otel çalışanları Mehmetçik için Kızılay’a kan bağışında bulundu. Kurulan stantta ilk kan bağışını ise Genel Müdür Cem Dilimel yaptı.

Türkiye’nin hem içerideki hem de dışarıdaki terör örgütleriyle mücadele ettiğini dile getiren Kurşunlu Han Genel Müdürü Cemi Dilimel,  Afrin bölgesindeki Mehmetçik için kan bağışında bulunduklarını söyledi.

Ülkenin geleceğine kasteden terör unsurlarıyla, dış mihraklarla mücadele edildiğini aktaran Cem Dilimel: “Yaklaşık 2 aydır ülkemizin birlik bütünlüğüne kasteden terör örgütlerine yönelik kahraman ordumuz tarafından Zeytin Dalı Harekatı düzenleniyor. Biz toplum olarak dualarımızla orada hareket icra eden güvenlik güçlerimizin yanındayız. Kurşunlu Han olarak, Kastamonulular için pek çok projeye imza atmaya çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz bu günler birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlar. Hem askerimize  hem de Türk Milletine destek olmak için Kızılay’ın kan kampanyasına katılıyoruz. 26 personelimizden değerleri uygun olanlar gönüllü olarak kan bağışında bulundu. Duyarlılık oluşturmak istiyoruz. Tüm şirketlerin, tüm kamu kuruluşlarının bu kampanyaya destek olmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kazım BOLAT

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo