Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
MHP HANÖNÜ İLÇE BAŞKANI ARIKAN:"MHP OLARAK TEK DÜŞÜNCEMİZ VATANA, MİLLETE VE DEVLETE HİZMETTİR" | KÜRE BÜLTEN

MHP HANÖNÜ İLÇE BAŞKANI ARIKAN:“MHP OLARAK TEK DÜŞÜNCEMİZ VATANA, MİLLETE VE DEVLETE HİZMETTİR”

31.01.2018

475 Kişi Okumuş

0 Yorum

MHP HANÖNÜ İLÇE BAŞKANI ARIKAN:“MHP OLARAK TEK DÜŞÜNCEMİZ VATANA, MİLLETE VE DEVLETE HİZMETTİR”

Milliyetçi Hareket Partisi Hanönü İlçe Başkanı Metin Arıkan, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekâtı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Arıkan, parti olarak tek düşüncelerinin vatana, millete ve devlete hizmet olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hanönü İlçe Başkanı Metin Arıkan Afrin Harekâtı ile ilgili açıklama yaptı. Arıkan, Afrin Harekâtı’nı sonuna kadar desteklediklerini söyledi.

MHP İlçe Başkanı Arıkan PKK-PYD ve YPG’den oluşan 3 ayaklı terör sorununun, Türk askerinin Afrin’e girmesi ve terör örgütlerinden temizlemesi ile mümkün olduğunu söyledi.

‘Düşünmemiz gereken tek şey Türkiye’dir diyen Arıkan: “Üstlendiğimiz görev ağır ve çoktur. Ortadoğu’nun karıştırılması Türkiye’nin hedef ülke haline getirilmesi Türklüğe ve İslam’a açılan adı konmamış savaş hep bir maksada matuf hep bir amaca maruftur. Bu şer kampanyayı görmek ardı arkası kesilmeyen dehşet verici saldırganlıkları kaynağında etkisizleştirmek merkezinde engellemek milli bekamızın istikbali kapsamında mecburiyettir Bu nedenle MHP olarak bizim tek düşüneceğimiz devletimiz ve milletinizdir. MHP’yi bu bakış açısıyla değerlendirmek gerekir” dedi.

“BİZ TÜRKİYE SEVDALISIYIZ”

Terör örgütlerinin Türkiye’ye karşı komşu coğrafyalarda at koşturduğunu ifade eden Arıkan: “Zalimler kiralık katıl örgütlerini sinsi ve gizli gündemlerine muvafık şekilde kumanda etmiş ve kullanmışlardır Caniler nifak saçmışlardır Güney sınırlarımız boyunca uzanacak bir terör koridoru açılmak istemiştir. Bunun daha da ilerisinde ve üstünde planlanmış terör devletinin inşası için yoğun gayret ve faaliyet sergilenmiştir. PKK’nın Suriye kolu PYD_YPG bu maksatla silahlandırılmıştır Katiller zırha büründürülmüş emperyalizmin kanatları altına alınmışlardır Çok açık biçimde şiddet ve şevaket ve özendirilmiştir. IŞİD ile mücadele adı altında terörizm desteklenmiş korumaya alınmış mücavir bölgelere konuşlanmıştır. Kısacası Türk ve İslam coğrafyası üzerinde senaryolar hayata geçirilmek istenmektedir. 15 Temmuz FETÖ ihaneti Kerkük’te sözde referandum son olarak Kudüs meselesi hep aynı senaryonun parçalarıdır. Biz Türkiye Türk milleti ve İslam sevdalılarıyız. MHP ve Ülkücü hareket devletimizin milletimizin bekası için mücadelemizi sürdürmekteyiz ve sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“MİLLİYETÇİLİĞİN ÖZÜ MİLLETİMİZE HİZMET ETMEKTİR”

Tarihsizlere Türk Tarihini çiğnetmeyeceklerinin altını çizen Arıkan: “Korkaklara kahramanlarımızı ezdirmeyeceğiz. Ruhu esir düşmüşlerin müfterilikleri ayağımızın altındadır. Herkes yerini yurdunu bilmelidir. Türkiye’ye kumpas kuranlarla düşüp kalkanları terör örgütlerini pışpışlayıp Türk düşmanlarının gözüne girmek için cambazlık yapanları 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsüne mali ve siyasi destek verdiği söylenen şerefsizleri biliyoruz. Ayaklarını denk almaları hususunda uyarıyoruz. Beka ve huzur dolu Türkiye’yi inşa etmek, imar etmek, yaşanır hale getirmek için üzerimize ne düşüyorsa yaptık ve yapmaya azimle devam edeceğiz. Bizim kaynağımız aziz milletimizin varlığıdır. Milli kimliğimizin doğum ve doğrulma mihrakı Türk tarihidir. Düşüncemizin merkez ve mihverine Türk milleti hâkimdir” ifadelerini kullandı.

Kazım BOLAT

 

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme