Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
ÖZAY'DAN YENİ CEZAEVİ PROJESİ | KÜRE BÜLTEN

ÖZAY’DAN YENİ CEZAEVİ PROJESİ

05.02.2019

530 Kişi Okumuş

0 Yorum

ÖZAY’DAN YENİ CEZAEVİ PROJESİ

AK Parti İnebolu Belediye Başkan Adayı Mustafa Huner Özay, adaylığının belirlenmesinin ardından ilk projesini açıkladı. Özay, Yeni Cezaevi yapımı için Yolüstü Köyü’nde mülkiyeti ormana ait olan parseller için Adalet Bakanlığı’na başvurularının tamamlandığını söyledi.

AK Parti İnebolu İlçe Başkanlığı sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Belediye Başkan Adayı Mustafa Huner Özay, “Bizde fragman yok, vizyondayız. Varan-1 Yeni Cezaevi Projesi” başlığı altında şu ifadelere yer verildi: “Yeni cezaevi yapımı hususunda Adalet Bakanlığımıza Kastamonu ili; İnebolu İlçesi; Yolüstü Köyü 101 ada 407 parsel ve 101 ada 13 nolu mülkiyeti ormana ait olan parseller için başvuru işlemlerimizi tamamladık. Fotoğraftaki krokide gösterildiği üzere 1 no’lu alan 91,566.325 m2; 2 no’lu alan 2,790.880 m2 ve 3 no’lu alan 5,968.635 m2 olmak üzere toplam uygun saha 100,325.84 m2’dir. Tüm şartları uygun olan arsa için yer tahsisi en kısa sürede gerçekleştirilecektir. İnebolu’muza Hayırlı Olsun. Bizi izlemeye devam edin.”

KARAYOLUNA 500 METRE

Yolüstü Köyü Muhtarı Yılmaz Kıvrak da yaptığı açıklamada, teklifleri sonucu belirlenen Sarayburnu Soluğan mevkiindeki Orman arazisinin İnebolu ilçe merkezine 10 kilometre, İnebolu-Kastamonu yoluna da 500 metre mesafede olduğunu söyledi.

İlgili Terimler :

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo