Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
ROMANYALI ŞARKICI OTİLİA CİDE GENÇLİK FESTİVALİ'NDE KONSER VERECEK | KÜRE BÜLTEN

ROMANYALI ŞARKICI OTİLİA CİDE GENÇLİK FESTİVALİ’NDE KONSER VERECEK

07.05.2018

3.889 Kişi Okumuş

0 Yorum

ROMANYALI ŞARKICI OTİLİA CİDE GENÇLİK FESTİVALİ’NDE KONSER VERECEK
 17-18-19-20 Ağustos 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2.Uluslararası Cide Kültür – Sanat Ve Gençlik Festivali’ne konser için davet edilen sanatçılar ile görüşmeler tamamlandı.Gençlik Festivali’nin ilk konuğunun dünyaca ünlü Otilia olduğu açıklandı.

Bu yıl ikincisi yapılacak olan Uluslararası Cide Kültür Sanat ve Gençlik Festivali’ne yabancı şarkıcılar da davet edildi. Festivalin ilk günü konser verecek olan Otilia ile yazılı anlaşmalar tamamlandı.

Kıyı Medya Yönetim Kurulu Başkanları Gazeteci Yazar Nurcan Ezel Hümay ve Coşkun Özan, anlaşmadan duydukları memnuniyeti kaydetti. Festivale dünyaca ünlü bir star olan Otilia ile başlamanın iyi fikir olduğunu ifade eden Şirket yöneticileri,  “‘Bilionera’ şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Romen şarkıcı  ile yazılı anlaşmalar tamamlandı.” dedi.  Otilia’nın Romanya Bükreş’ten katılacağını söyleyen festival komitesi Dansçıları ile birlikte muhteşem bir görsel show ve konser olacağını düşünüyoruz. Daha önceden canlı performansını izleme şansı bulduğumuz Otilia ile içimiz rahat. Muhteşem dansları, enerjisi, sempatisi ve Türkiye sevgisi ile izleyenleri büyüleyecek olan Otilia festivalimize renk katacak.” Şeklinde açıklama yaptı.

Festival tarihi 17-18-19-20 Ağustos olduğunu ve Kurban Bayramı tatiline denk geldiğini hatırlatan Nurcan Ezel Hümay, şehirdışında ve yurtdışındaki hemşerilerimize seslenerek, “sizleri festival ve bayram coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyoruz. Cide’de bayramlarımızın önemli ve özel bir yeri vardır. Uzaktaki hemşehrilerimize gelmeleri için iki sebebi bir arada sunmaya gayret ettik. Normal şartlarda festival tarihleri her yıl aynı zamanda olmalı ama biz tarihlerimizi sevgili Cide Halkı’nın istekleri doğrultusunda belirledik. Biz şirket politikası olarak, birlikten doğacak maddi manevi kuvvetin, ekonomik ve kültürel açıdan Cide’ye doğru kazanımlar olarak yansımasını planlamaktayız. Bu sebeple de çalışmalarımıza sürekli yenilerini ekleyerek devam etmekteyiz.  Bir dünya starını ilçemizde ağırlamaktan onur duyacağız. Tüm Cide’ye hayırlı uğurlu olsun. ”dedi.

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme