Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
ŞEHİT ANNESİ : 'ŞEHİT OĞLUMUN BAŞINA GİDEMİYORUM' | KÜRE BÜLTEN

ŞEHİT ANNESİ : ‘ŞEHİT OĞLUMUN BAŞINA GİDEMİYORUM’

19.07.2019

993 Kişi Okumuş

0 Yorum

ŞEHİT ANNESİ : ‘ŞEHİT OĞLUMUN BAŞINA GİDEMİYORUM’

İNEBOLU Çubuk köyünde Şehit annesi Emine Arslan, “Oğlumun başına gidemiyorum”

İnebolu Çubuk köyünde Şehit annesi Emine Arslan15 Temmuz etkinlikleri kapsamında kendisini ziyaret eden Kaymakam A. Atakan Atasoy ve beraberindeki kurum amirlerini evinin bahçesinde ağırladı.

Kendisini ziyaret edenlere teşekkür eden Şehit annesi Emine Arslan, geçtiğimiz yıl ki 15 Temmuz programında dile getirdiği yol şikayetini bu yıl da yineledi. Şehitlik önündeki ara yolun bozuk ve çamurla kaplı olduğunu bu yüzden de oğlunun mezarının başına gidemediğini ifade eden Şehit annesi Emine Arslan, Kaymakam Atasoy’dan bu yolun yapılmasını istedi. Emine Arslan, Kaymakam Atasoy’a “Gideceğini duydum, üzüldüm. Yolumuzu yapacaktı dedim. Sizden tek isteğim bu şu ara yolum yapılsın. Başka sağlığınızı isterim. Arkanızdan çok çok dualar ederim” dedi.

Konu ile ilgili kurum amirlerinden bilgi alan Kaymakam Atasoy, arazi sahiplerinin anlaşamaması nedeniyle yolun yapılamadığını belirterek Yazı İşleri Müdürü Akif Esgel ile Çubuk Köyü Muhtarı Satılmış Köseoğlu’na talimat verdi. Kaymakam Atasoy, arazi sahipleri ile görüşülüp aralarındaki anlaşmazlığı çözerek  yolun bir an önce yapılması gerektiğini söyledi.

Kaymakam Atasoy, “Emine Teyzemi üzmeyelim, bunun için ne gerekiyorsa yapılsın. Emine Teyzem sen bu işi Allah’ın izniyle olmuş bil. Ne zaman ilçe merkezine gelmek istersen de bir telefon aç, ben kendi şoförümü sana göndereceğim.” diyerek yol sorununun çözüleceğinin garantisini şehit ailesine verdi.

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo