Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
SİLAH OPERASYONUNDA 8 TUTUKLANDI | KÜRE BÜLTEN

SİLAH OPERASYONUNDA 8 TUTUKLANDI

13.07.2018

1.983 Kişi Okumuş

0 Yorum

SİLAH OPERASYONUNDA 8 TUTUKLANDI

Kastamonu Merkezli Silah operasyonunda 8 tutuklama

Kastamonu merkezli 4 ilde Jandarma tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alınarak Adliyeye sevk edilen 24 kişiden 8’i tutuklandı.

Suç işlemek amacıyla örgüt kurdukları ve örgüt faaliyeti kapsamında silah ve mühimmat kaçakçılığı yaptıkları gerekçesiyle 11 Temmuz tarihinde, Kastamonu İl Jandarma ekipleri tarafından Kastamonu, İstanbul, Samsun ve Rize illerinde yapılan eş zamanlı operasyonla gözaltına alınan ve ifadelerinin tamamlanmasının ardından mahkemeye sevk edilen 24 şüpheliden Cide ilçesi İl Genel Meclisi üyesi İ.A., Köy Muhtarları S.T., Ö.Ö., İnebolu ilçesi Muhtarlar Cemiyeti Başkanı A.Ç. ile K.A., M.Ç., G.N. ve O.S.K. tutuklanarak İnebolu cezaevine konuldular.

Ayrıca 5 şüpheli şahıs hakkında “Adli Kontrol” kararı verildi, 11 şüpheli şahıs ise Cide Cumhuriyet Savcılığında ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

YORUMLAR

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme