Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
TARAFTAR SAKARYA'YA ÇIKARMA YAPACAK | KÜRE BÜLTEN

TARAFTAR SAKARYA’YA ÇIKARMA YAPACAK

01.12.2018

635 Kişi Okumuş

0 Yorum

TARAFTAR SAKARYA’YA ÇIKARMA YAPACAK

Destek verilirse bir 10 otobüs taraftar da hazır bekliyor
Kastamonuspor 1966’nın Pazar günü Sakarya deplasmanında oynayacağı Sakaryaspor karşılaşması için taraftar grupları hazırlıklarını sürdürüyor. Sakarya’ya çıkartma yapmaya hazırlanan kırmızı siyahlı taraftarlar temsilcimiz Kastamonuspor 1966’nın en büyük destekçisi olacak.
İstanbul’da 37 Gençlik, Kastamonu’da ise Şerife Bacı’nın Torunları taraftar gruplarının organizesinde şimdiden 10 otobüs taraftar yola çıkmak için hazır durumda. Taraftar grupları destek olması durumunda bir 10 otobüs taraftarın daha hazır da bulunduğuna dikkat çekerken, Kastamonuspor 1966 için kritik Sakarya deplasmanında işadamlarının gereken desteği sağlamasını bekliyor.
Şu anda 5 otobüs İstanbul, 5 otobüs de Kastamonu’dan yola çıkmak için hazır durumda. Talebin ise her geçen dakika arttığı da belirtildi. Yine özel araçlarıyla da Sakarya’ya çok sayıda taraftarın gitmesi bekleniyor.

 

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo