Web Tasarım Web Tasarım ziyaret edebilirsiniz , Acil Su Tesisatçısı Acil Su Tesisatçısı ziyaret edebilirsiniz , Hukuk Bürosu Bakırköy Hukuk Bürosu ziyaret edebilirsiniz , Lojistik Firması Lojistik Firması ziyaret edebilirsiniz ,
VALİ KARADENİZ'DEN (BSK) YOLLARA DENETİM ve İNCELEME | KÜRE BÜLTEN

VALİ KARADENİZ’DEN (BSK) YOLLARA DENETİM ve İNCELEME

05.04.2019

941 Kişi Okumuş

0 Yorum

VALİ KARADENİZ’DEN (BSK) YOLLARA DENETİM ve İNCELEME

Bahar ayının gelmesiyle birlikte hızlanan İl Özel İdaresi’nin özellikle Yol bakım onarım ve Bitümlü Sıcak Karışımlı (BSK) asfalt çalışmaları Vali Yaşar Karadeniz tarafından yerinde incelendi.

İlk olarak Daday ilçemizdeki Küten-Yazıcıoğlu-Şükür-Kayabağı Grup Köy yolu BSK sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Yaşar Karadeniz’e Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, Daday kaymakamı Kemal Balaban, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Tuğrul Alp Akdemir, güzergah üzerinde yer alan köylerin muhtarları, teknik personel ile müteahhit firma yetkilileri katıldı.

İncelemelerde Vali Yaşar Karadeniz’e Genel Sekreter T.Zafer Karahasan ve teknik birim tarafından, 4.50 km’lik Daday- Küten-Yazıcıoğlu-Şükür-Kayabağı Grup Köy yolunun şimdiye kadar 2.50km PMT’nin serilmiş olduğu ve 2.00 km BSK kaplaması yapıldığı bilgisi verildi.

Daday ilçemizdeki incelemelerin ardından İnebolu’ya geçen Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, burada Küre Kaymakamı ve İnebolu Kaymakam v. Fatih Kayabaşı, Korupınar grup yolu güzergahı üzerinde yer alan köylerin muhtarları, teknik personel ile müteahhit firma yetkilileri tarafından karşılandı.

2018 yılında 7,5 km PMT ve 1.30 Km BSK kaplaması tamamlanan ve hava şartlarının uygun olmasıyla yapımına başlanan İnebolu-Kurt-Şırban-Korupınar-Çorbacı-Mikail Mh.ky ayrımı yolu BSK sıcak asfalt yol çalışmalarını yerinde inceleyen Valimiz Yaşar Karadeniz’e Kaymakam vekili Kayabaşı,Genel Sekreter Karahasan,teknik personel ve müteahhit firma tarafından çalışmalar hakkında bilgi verildi.

İl Özel İdaresi yetkilileri; İnebolu-Dy.İlt. Kurt-Şırban-Korupınar-Çorbacı-Mikail Mh.ky ayrımı BSK yolunun toplamda 7.50 km sinin BSK olarak tamamlandığını,trafik işaret levhaları ve yatay işaretleme ile yol çizgilerine en kısa sürede başlanacağını belirttiler.

BSK yollarda incelemelerini tamamlayan Vali Yaşar Karadeniz merkeze döndü.

YORUMLARKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo