-1° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

AĞLI KAYMAKAMINDAN ZORUNLU VEDA

Ağlı - 9 Şubat 2022 15:51 A A
Ağlı Kaymakamı Mehmet Akif Temur, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen, kaymakamlık görevinin bir sonraki aşaması olan yabancı dil kursu nedeniyle, bugün itibariyle görevinden ayrılacağını duyurdu.

‘UMARIM MÜCADELEMİZ TAKDİRLERİNİZE MAZHAR OLMUŞTUR’

Ağlı Kaymakamı Mehmet Akif Temur,  yaptığı açıklamada; ”Değerli Mesai Arkadaşlarım, Çok Kıymetli Ağlılı Hemşehrilerim, 08.02.2021 tarihinde başladığım Ağlı Kaymakamlığı görevimden yabancı dil eğitim kursuna katılmak üzere bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım. Görev sürem boyunca Ağlımıza elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Görev yaptığım süre içerisinde hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya, toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak herkesin sorunlarını çözmeye ve her fırsatta sizleri dinlemeye çalıştım. Umarım mücadelemiz takdirlerinize mazhar olmuştur. Ağlıdan ayrılırken siz değerli hemşehrilerimi tanımış olmanın ve burada yeni dostluklar edinmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu süre zarfında göstermiş olduğunuz misafirperverlik ve anlayıştan ötürü çok teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle sizlere veda ederken; çalışmalarımızda bizlerden desteğini esirgemeyen başta Valimiz Sayın Avni ÇAKIR olmak üzere mesai arkadaşlarıma, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza özellikle Ağlılı Hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Herkese en derin sevgi, selam ve saygılarımı sunuyorum. Hakkınızı helal edin. Her şey gönlünüzce olsun.” dedi.
Bu haber 731 kez okundu.
Ağlı - 15:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.