Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAKIR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Küre - 18 Şubat 2020 14:21 A A

Kemal Bakır için 2 tören

Bakır gözyaşları arasında büyük katılımla birlikte son yolculuğuna uğurlandı.

Küre Muhtarlar Derneği Başkanlığı, Küre eski İl Genel Meclisi ve AK Parti İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan, Küre Masruf ve Restaurant İşletmeciliği ile esnaflık da yapan, Küre’nin sayılan ve sevilen tanınmış eşraflarından, Küresporda da yöneticilik yaparak destek ve katkı veren tedavi gördüğü Devlet Hastanesinde önceki gün vefat eden
Kemal Bakır (68) için dün Küre’de ve Ağlı’da tören düzenlendi.

Murat, Selçuk, Songül, Yasemin ve Gönül’ün babaları, Halime Bakır’ın da eşi olan Kemal Bakır için dün Küre’de Akşamseddin Camiinde öğle namazına müteakip büyük katılımla birlikte cenaze namazı kılındı. Ardından da Ağlı Selmanlı Köyü’nde düzenlenen törenle bulunan aile mezarlığına defnedildi.


Cenaze törenine Küre başta olmak üzere çevre ilçe kaymakamları, Küre ve çevre ilçe belediye başkanları, AK Parti Il Baskani Dogan Ünlü ve yönetimi,CHP Ìl Baskanı Hikmet Erbilgin ve yönetimi Eski Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen,AK Parti Merkez ilçe Baskanı Faruk Özdemir ve yönetimi, Etibakir A.Ş Genel Müdürü Ahmet Tezcan, Kamu Kuruluş Amirleri STK Temsilcileri Siyasiler, BM ve İl Genel Meclisi Üyeleri İş Adamları ve esnaflar başta olmak üzere Küreliler, Ağlılar ve Bakır ailesinin çok sayıda dost ve tanıdıkları katıldı.

Merhuma rahmet, ailesine, dost ve tanıdıklarına, arkadaşlarına, Muhtarlar Derneğine, AK Partiye de başsağlığı ve sabırlar dileriz. #Kürebülten (Muhammed Kömeçoğlu)

Bu haber 4828 kez okundu.
Küre - 14:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.