Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN TURAN; ”HİÇBİR VATANDAŞIMIZA AYRIM YAPMADAN HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Küre - 8 Nisan 2020 09:52 A A

Küre Belediye Başkanı Salih Turan sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Başkan Turan açıklamalarda da şu ifadelere yer verdi;  Kıymetli Hemşerilerim,
Küre Belediye Başkanlığı görevine sizler tarafından layık görülmenin ve görevi devralmamın sene-i devriyesinde bana bu ulvi görevi addetmenize şahsım ve personelim adına şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Her birinizden Allah razı olsun, iyi ki varsınız. İlk yılımızda ben ve personelim güveninizi boşa çıkartmamak gayesiyle elimizden gelen tüm çabayı göstererek sizlere hizmet vermeye gayret ettik. Bundan sonrada bu kutsi görevi çocuk, genç, yaşlı, kadın, erkek demeden, hiçbir vatandaşımıza ayrım yapmadan, mesai mevhumu gözetmeden var gücümüzle en iyi şekilde özveriyle yerine getirerek sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu süreçte doğrularımız kadar, eksiklerimiz, hatalarımız, yanlışlarımız olarak ilerleyeceğiz. Ama bileceğiz ki Küre arkamızdadır, Küre bizimledir. Bize destek olacak, bize yol gösterecek, bizimle iyiyi, kötüyü paylaşacak. Sizde biliniz ki değerli hemşerilerim; ben ve personelim her daim hizmetinizde olacağız, her daim sizleri huzurlu, mutlu, refah içinde bir Küre’de yaşatmak tek gayemiz olacak, bu boynumuzun borcudur. İnşallah ülkemizle birlikte ilçemizin de virüs tehdidi nedeniyle geçirdiği şu zor günleri el ele vererek atlattığımızda ilçemiz için güzel çalışmaları, güzel projelerimizi sizler için hazırlamaya devam edeceğiz.” dedi. 

Başkan Turan sözlerini şöyle sürdürdü;
Geçtiğimiz bir yıllık süreçte ve bundan sonra yapağımız hizmetlerimiz esnasında bizlere güç veren başta ilçemizdeki tüm büyüklerime, ilçemizdeki bürokratlara, partimizin her kademesinde görev yapan yol arkadaşlarıma, sivil toplum örgütlerimize, meslek kuruluşlarına, tüm belediye personelime ve siz çok değerli hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..
Hep birlikte daha güzel günlere, daha mutlu yarınlara erişmek için vereceğimiz mücadelede Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
#Gayemiz, amacımız, umudumuz, derdimiz, düşümüz, sevdamız Küre.”

 

Bu haber 1032 kez okundu.
Küre - 09:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.