15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ENES AYGÜN: “BENDEN BU KADAR”

Spor - 28 Haziran 2021 15:29 A A

GMG Kastamonuspor’da geçtiğimiz günlerde İsmail Dikmenli Tesisleri’ndeki odasını toplayan kulüp başkanı Enes Ege Aygün, dün yaptığı yeni bir paylaşımla “Benden bu kadar” dedi.

Kulübün Onursal Başkanı Cengiz Aygün ise kulübün geleceği noktasındaki son kararı vermeden önce şehrin dinamikleriyle bir araya gelecek.

Ancak edinilen bilgiye göre söz konusu toplantıdan olumlu bir sonuç çıksa bile Enes Ege Aygün, yaptığı bu paylaşımla başkanlık görevinde olmayacağını belirtti.

Onursal Başkan Cengiz Aygün’ün Kastamonu’da olduğunu ve bir açıklama yapacağını paylaşımında ifade eden Enes Ege Aygün, “Yapıcı her yorumu üstleniyorum sıkıntı yok, ama o maşacı gerçek taraftarlıktan uzak olan herkesi kınıyorum. 2 senedir bu kulübe maddi, manevi çok şeyimi verdim en önemlisi zamanımı… Ben burayı evim, yuvam gibi gördüm, elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalıştım hep… O yüzden klavyenin başına geçip saçma sapan şeyler yazan herkesin elini vicdanına koymasını öneriyorum ve haddini bilmesini. Söz verdiğimiz gibi takımı ligde tutmasını bildik. Bu zorlu süreçte bana, takımıma destek olan herkesten Allah razı olsun. Benden bu kadar, varsa hakkım helal olsun varsa hakkınız helal edin” dedi.


Bu haber 1114 kez okundu.
Spor - 15:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.