20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ERKAN ÖZCAN “ADAY DEĞİLİM”

Spor - 11 Ocak 2020 12:47 A A

GMG Kastamonuspor’un Kulüp Başkanı Erkan Özcan 23 Ocak Perşembe günü yapılacak olan Olağan Üstü kongre öncesinde, kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Başkan Özcan yaptığı açıklamasında, GMG KSK yönetim Kurulu olarak birlikte alınan kongre kararına götüren sebepler için yaptığı değerlendirmesinde, kulübe yapılan sözlerin tutulmadığını belirtti.

“HERKESİM SAHİP ÇIKMALI”

16 Haziran 2019 tarihinde ki kongrede oluşturmuş oldukları yönetime kongre öncesinde birçok söz verildiği, verilen sözlerin yerine getirilmediği belirten Özcan, “Haziran 2019’dan bugüne kadar geldiğimiz süreçte Onursal başkanımız Cengiz Aygün abimiz haricinde hiç kimseden destek alamadık. Artık tıkanma noktasına geldik. Kastamonuspor’u ayakta tutmak için şehrin kenetlenmesi ve herkesimin sahip çıkması gerekir” dedi.

“BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”

Süreçte GMG KSK yönetim kurulu olarak çok yorulduklarını vurgulayan Özcan, “Artık şehrin en büyük markası olan GMG Kastamonuspor’umuza sahip çıkma görevini, Sayın Valimiz Yaşar Karadeniz, Belediye başkanımız Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu, Milletvekillerimiz Hakkı Köylü, Metin Çelik, STK’lar ve iş adamlarımıza bırakıyorum. Biz elimizden geleni yaptık. Artık seçim meydanlarında bir namus davasına dönüştürülen Kastamonuspor, inşallah seçimlere 3 yıl varken de aynı hassasiyetle sahiplenilir” dedi.

“ADAY OLMAYACAĞIM”

Başkan Özcan son olarak ise net bir ifadeyle, 23 Ocak 2020’de yapılacak olan Olağan Genel Kurulda aday olmayacağını belirterek, “Kastamonu sevdası için sözde mangalda kül bırakmayanları şehrin en büyük markasına sahip çıkmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1410 kez okundu.
Spor - 12:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.