Açık
  • EURO
  • DOLAR

AŞK HALI YIKAMA

FİRMA DETAYLARI

Ankara’nın tüm semtlerinde faaliyet gösteren firmamız; halı, kilim, battaniye, yorgan ve stor perde temizliği üzerine hizmet vermektedir. Uzman kadromuz ile ürünleriniz ücretsiz servis araçlarımızla evlerinizden alınarak hijyenik şartlarda yıkama ve temizleme işlemi gerçekleştirilmekte ve taahhüt edilen süre içerisinde yine servis araçlarımızla poşetli ambalajı ile evinize teslim edilmektedir. Temizleme işlemlerimiz 4 mevsim kapalı kurutma odası sistemleri ile nemi alınıp, hijyenik ortamlarda kurutma işlemi sağlanmaktadır.

AŞK HALI & STOR PERDE YIKAMA olarak amacımız; modern, güvenilir ve profesyonel çalışan, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet sunmaktır.

Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için, en son teknolojiyle üretilmiş, Toz Alma Makinaları, Full Otomatik Yıkama Makinaları, Otomatik Hav Alma Makinaları, deneyimli kadro ve doğal, bitkisel şampuanlarla halılarınızın temizliği yapılarak, ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

El dokuma halılarınız ve kilimleriniz tür ve cinsine göre sınıflandırılarak; her tür için farklı ve özel şampuanlar kullanılarak, renkleri birbirine karıştırılmadan ve deforme edilmeden yıkanmaktadır. Battaniye yıkama ve yorgan yıkama özel yorgan makinelerinde ürün zarar görmeden yapılmaktadır. Perde temizliği ise tamamiyle el işçiliği ile makina ortamından uzak, tür ve cinsine göre doğru ilaçlar kullanılarak temizlenmektedir.

Tecrübemizden yola çıkarak amacımız en büyük değil, en iyi olmaktır. Ankara’nın tüm semtlerinde siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

www.askhaliyikama.com