Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

REMORA YURT DIŞI LOJİSTİK KARGO HİZMETLERİ

Adres Tekstilkent İşhanı 1. Kat No:10-T 106 Tekstilkent / Esenler / İSTANBUL

Telefon 0212 438 31 43

E-posta operasyon@remora.com.tr

Web sitesi https://www.ucakkargo34.com

FİRMA DETAYLARI

2008 yılından beri sektör deneyimimiz, sizin için tüm süreci takip eden profesyonel çalışanlarımız ve sürekli geliştirdiğimiz hizmet ilkelerimizle değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına çaba göstermekteyiz. Çünkü biz müşterilerimize bir dost, Bir aile güveni ilişkisi içerisinde uzun yıllar çalışmayı hedefleriz. Bizim birinci önceliğimiz para değil güven kazanmaktır. Bunu bizimle tanıştığınız ilk andan itibaren fark edeceksiniz.

Uçak Kargo

Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde deson dönemde popüler olan hizmetlerden birisi de uçak kargodur. Uçak kargoylu, hangi ülkeye olursa olsun gönderilerinizin sorunsuz şekilde gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Üstelik hem hızlı hem de güvenli oluşundan dolayı uçak kargto hizmetlerine çok sık şekilde başvurulmaktadır. Uçak Kargo hizmetleri 7/24 aktif bir şekilde tarafınıza sunulduğundan dolayı doğal olarak sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerisinde çalışmalardan yararlanma şansına sahip olursunuz.

Deneyimli ekip, sizi bilgilendiren operatör ve kaliteli çalışanlarla kargolarınız en kısa süre içerisinde gitmesi gereken noktalara götürülmüş olacaktır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı şekilde tarafınıza sunulduğundan dolayı doğal olarak çalışmalardan fazlasıyla memnun kalmış olacaksınız. Hızlı ve güvenli şekilde kargolarınızın gönderiminin yapılması adına bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bosna Hersek, Çin, Japonya, Amerika gibi pek çok ülkelere en kısa süre içerisinde gitmektedir.

Uçak Kargo Neden Önemlidir?

Uçak kargonun artık bu denli fazla önemli olmasının altında yatan sebeplerden birisi de risk faktörlerinin diğer lojistik araçlara göre daha az olması tercih edilmektedir. Uçak kargoyla artık sizlerde gönderilerinizin en kısa süre içerisinde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Karayolları üzerinden gönderilerinizin Avrupa ülkelerine gideceğini varsayarsak çok fazla günlerin geçmesine sebebiyet verecektir. Fakat uçak kargo hizmetleriyle aynı durumdan söz etmek mümkün değildir. Zaman tasarrufu yapmak istiyor ve işlerinizi yürütme taraftarı içerisindeyseniz o halde yapmanız gereken ise uçak kargoya başvurmanız olacaktır. Geleneksel taşımacılığa göre biraz daha farklı olan hava kargoları dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Uçak kargo neden önemlidir sorusuna karşılık olarak en güzel cevabın hem hızlı hem de güvenli oluşuna bağlayabiliriz.

Uçak Kargo Nasıl Çalışmaktadır?

Normal lojistik faaliyetlere oranla hava kargo daha farklı yöntemler üzerinden çalışır. Gitmesi gereken paketler bizzat alınır. Teslim alınan önemli paket ya da evraklarınız da havalimanına götürülmektedir. Alıcıların olduğu şehre güvenli yollar eşliğinde ulaştırılması sağlanmış olur. İlgili görevliler tarafından alınan paketler, teslim edilmek üzere yola çıkar ve kısa süre içerisinde ulaştırılır.