Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İNEBOLU’DA GENÇ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI KURULDU

İnebolu - 8 Şubat 2020 18:33 A A

Genç Parti İnebolu İlçe teşkilatı, 08 Ocak’ta yapılan genel kurul ile görevine başladı. Genç Parti İnebolu ilçe başkanı ilçemiz esnaflarından Ferdi Balcı oldu.

Gerçekleşen kongreye Genç Parti Kastamonu İl Başkanı Mete Tafracı, İl Başkan Yardımcısı İhsan Bakırcı, İl Muhasibi Cem Utaş, Merkez İlçe Başkanı Nihat Kebapçı, Bozkurt İlçe Başkanı Ali Sarı, Abana ilçe Başkanı Ali İhsan Demirci de katıldı.

YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

Elisa eğlence merkezinde yapılan genel kurulda tek liste ile gidilen seçimde Ferdi Balcı başkanlığında oluşan yönetim kurulu,  Veysel Sefer, Aydın Altınbaş, Murat Durgut ve İsmail Kurtoğlu’dan oluştu. Başkan ve yönetim kurulu üyeleri aynı zamanda Kastamonu il delegeleri olarak belirlendi.

‘CEM UZAN YAKINDA TÜRKİYE’YE DÖNECEK’

Kongre’nin açılış konuşmasını ayapan İl Başkanı Mete Tafracı, 2007 yılından sonra Genç Parti’nin Genel Başkanı Cem Uzan’ın “haksız yere linç edilmesinden dolayı” 12 yıllık bir boşluk olduğunu söyleyen Tafracı; “Şimdi tekrar Genç Parti olarak dimdik ayaktayız. Kongrelerimize başladık. İnşallah kongremizi tamamladıktan sonra büyük kongreye hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. Cem Uzan en kısa süre içerisinde Türkiye’ye dönerek partimizin başına geçecek. Genç Partinin İnebolu’muza ve Kastamonu’muza ve Türkiye’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum ” diye konuştu.

‘SEN BEN BİZ BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ’

İlçe Başkanı Ferdi Balcı kongre sonrasında yaptığı konuşmada, “Genç Parti İnebolu ilçe kongremizi Allah’ın izniyle yaptık bu yolda hep birlikte gereken bütün imkanlarımızı İnebolu’muz için memleketimiz için yapacağız. Katılım sağlayan başta İl Başkanım Mete Tafracı olmak üzere herkese teşekkür ederim. Genel Başkanımız Sayın Cem Uzan beyin şu sözlerini her zaman her yerde söyleyeceğiz. ‘Sen ben biz birlikte Türkiye’yiz ’’ Diye konuştu.

Muhammed KÖMEÇOĞLU

 

 

Bu haber 3407 kez okundu.
İnebolu - 18:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.