-1° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

KÖY OKULLARINA YARDIM İÇİN BİR KEZ DAHA KOLLAR SIVANDI

Güncel - 4 Aralık 2021 16:49 A A
‘’SİZLERİN DESTEĞİ İLE BU KIŞTA KÜÇÜK BEDENLER ÜŞÜMEYECEK’’
Kastamonu’da köy okullarında eğitim gören minik öğrencilere giysi, bot ve çeşitli yardımlar için kampanya başlatıldı.
İhlas Haber Ajansı İnebolu Temsilci, İnebolu Postası Gazetesi Muhabiri ve Küre Bülten Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Muhammed Kömeçoğlu ihtiyaç sahibi ve ulaşım imkanları kısıtlı olan öğrenciler adına “Küçük Bedenler Üşümesin” kampanyası çerçevesinde “Sıcak bir çift ayak, gelecek dolu bir hayat” sloganı ile köy okullarının umudu olmaya devam ediyor. Her yıl geleneksel hale gelen kampanyada Kastamonu’daki köy okullarına ve merkezde bulunan öğrencilere bot ve Mont yardım kampanyası için bu yılda ilk adımı attı.
Çalışma hakkında açıklamalarda bulunan Gazeteci Muhammed Kömeçoğlu, her projede ’Yüreğimiz Kastamonu’ sloganıyla aralıksız çalıştıklarını söyledi.
Kömeçoğlu; “İlk projemize köy okullarına kırtasiye yardımı ile başladık. Bu güzel projeye adım attığımız için çok mutluyuz. Küre Bülten ailesi olarak, ‘Kış geldi Kardeşlerimiz Üşümesin’ adı altında bir kampanya başlattık. Bu güzel projeye Kastamonu merkezinden ilçelerinden birçok duyarlı vatandaşımız destek veriyor. Topladığımız ihtiyaçları en kısa süre de ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Duyarlı olan Kastamonu halkına duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz. Unutmayalım ki her eğitimli birey ülkemizin geleceğinde önemli rol oynayacaktır. Genç kardeşlerine ışık tutacak, sahip çıkacaktır” dedi.
Kömeçoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Başlattığımız kampanyamıza 0542 258 41 06 Küre Bülten ihbar hattından irtibata geçerek destek verebilirsiniz. Başlattığımız bu projemizde hesaba ödeme almıyoruz. Sadece vatandaşlarımızın gönlünden kopan bot veya montu bizlere kargo ile ulaştırması yetiyor” dedi.
Bu haber 358 kez okundu.
Güncel - 16:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.