20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KÜRE BELEDİYESİ PANDEMİYE RAĞMEN SEZONA HIZLI GİRİŞ YAPTI

Güncel - 13 Mayıs 2021 20:16 A A
Küre Belediyesi yaz sezonu çalışmalarına hız verdi.
Küre Belediye Başkanı Salih Turan, “Küre ilçemizi eski Küre ve yeni Küre ve yeni piknik alanı proje çalışmamız devam ediyor. Yapacağımız çalışmalarla ilçemizi daha da iyi yaşanılabilir hale getireceğiz” dedi.
 Küre’nin çehresini değiştirmeye yönelik proje ve çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.
Belediye Başkanı Salih Turan, “Küre’de alt yapı ve iyileştirme çalışmalarına start verdik. Bu kapsamda Camievsat Mahallesi Maden Sokak ve Saman Mahallesi Yenice Sokağı kapsayan çevre düzenlemesi ve sokak iyileştirme faaliyetlerine başladık. Büyük bölümü de bitmek üzere.
KÜRE’MİZ IŞIL IŞIL 
Yine ilçemiz Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Meydanı çevresi, Demirciler Sokak, İstiklal Sokak bölümlerinde Led teknolojili görsel aydınlatmaların montesi tamamlandı. İlçemizde Spor Salonu, yeni Devlet Hastanesi yapımı devam ediyor. İlçemizde yaşanan göç için de istihdam alanlarının artırılması için proje ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
İlçemiz yapılanlarla değişmeye, güzelleşmeye ve yapılan bu proje ve çalışmalarla güzel görüntü sunmaya devam ediyor. Küre Belediye binamızda restore ve onarım çalışmalarımızı tamamladık. Küre için ilçemize yakışır piknik alanı ile eski Küre, yeni Küre için yeni çalışma aşamamızı sürdürüyoruz. Bu sayede Küre ilçemizi daha geniş alana yaymayı düşünüyoruz. Bizim Belediye başkanlığı olarak tek derdimiz, tek sevdamız ve tek gayemiz Küre, Küre’yi daha da çok güzel yaşanılabilir bir ilçe olmak içinde gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi. (KÜREBÜLTEN)
Bu haber 1088 kez okundu.
Güncel - 20:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.