-0° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KÜRE BELEDİYESİ’NDEN KAR MESAİSİ

Güncel - 22 Aralık 2021 18:05 A A

Küre ilçesi Belediye Başkanlığı tarafından ilçede etkili olan kar yağışı ile birlikte kar temizleme çalışmaları başladı.

Kış mevsiminin ağır yaşandığı ilçede kar çalışmaları başlatılırken, mahalle araları ve ana yol hattında kar temizleme çalışması sürüyor. Küre Belediyesine bağlı ekipler tarafından ilçe merkezindeki karlar toplanıp araçlarla uygun yerlere kaldırılıyor.

Küre Belediyesine bağlı ekipler, mesai gözetmeksizin 24 saat çalışarak ilçede bulunan mahalle ve sokakları kar kürüme aracı, kepçe ve iş makineleri ile temizleyerek vatandaşların mağdur olmaması için büyük çaba sarf ediyor. Temizlenen karlar kepçeler ile kamyonlara yüklenerek ilçe dışına taşınıyor. Belediye ekipleri, 24 saat aralıksız temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

İlçe merkezinde İki gündür yoğun yağan karla birlikte Küre Belediyesi karla mücadele ekipleri, yine mesailerinin büyük çoğunluğunu karla mücadeleye ayırdılar. Küre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce kar kürüme ve tuzlama çalışmaları devam ederken Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de Cumhuriyet Meydanı ve mahalle içlerindeki yol ve kaldırımlarda kar temizliği çalışmaları yürütülüyor. Muhammed KÖMEÇOĞLU

Bu haber 552 kez okundu.
Güncel - 18:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.