-1° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

KÜRE SAİD YILDIRIM MÜDÜRE VEDA ETTİ

Güncel - 18 Eylül 2020 16:18 A A

Küre Kaymakamlığında 8 yıl Yazı İşleri Müdüründe görev yapan Said Yıldırım yaptığı görevden hüzünlü şekilde ayrıldı.

Said Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ”ALLAHAISMARLADIK…
HOŞÇAKAL KÜRE…
10 Ocak 2012 tarihinde Yazı İşleri Müdürü olarak başladığım Küre yolculuğunun sonuna gelmiş bulunmaktayım. 18 Eylül 2020 Cuma günü mesai bitiminde Küre İlçesindeki görevimden ayrılarak, 21 Eylül 2020 Pazartesi günü itibarıyla Kastamonu Valiliğinde atandığım (İl İdare Kurulu Müdürü olarak) yeni görevime başlayacağım.
Küre İlçesindeki 8 Yıl 8 Ay 8 günlük görevim sırasında Küre halkının büyük bir çoğunluğu tarafından teveccühle, sevgiyle ve saygıyla karşılandım… Öyle de uğurlandığımı düşünüyorum ve gözlemliyorum… Bunu için beni seven saygı duyan herkese teşekkür ediyorum.
Elimden geldiğince görevimin ve mevzuatın izin verdiği çerçevede herkesin işini yapmaya, vatandaşlarımızın olması gereken işlerine yardımcı olmaya çalıştım. Ben Küre İlçemizden ve Küre’li hemşehrilerimden memnundum. İnşallah onlar da beni memnun uğurlayacaklardır.
Bu süreç içerisinde Başta emrinde görev yaptığım sayın Kaymakamlarımız olmak üzere, Belediye Başkanlarımıza, Savcı ve Hakimlerimiz ile Adliye personellerine, eski ve yeni İl Genel Meclisi Üyelerimize, İlçemizdeki tüm Siyasi Parti eski – yeni Başkan ve Temsilcilerine, İlçemizdeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın Amir ve personellerine, Okul İdarecileri ve öğretmenlerimize, Eti Bakır A.Ş. Müdürümüze ve personeline, Mahalle ve Köy Muhtarlarımıza, İmam-Hatip arkadaşlarımıza, İlçemizin değerli esnaflarına, Kaymakamlık ve Yazı İşleri Müdürlüğü bünyesinde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum eski ve yeni mesai arkadaşlarıma ve tüm Küre’li hemşehrilerimize sevgi saygı ve teveccühleri, arkadaşlık ve dostlukları için teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarak, Küre İlçemizdeki görevimi mümkün olduğunca en iyi şekilde tamamlamanın vicdani huzuru içerisinde görevimden ve Küre’den ayrılırken;
Küre’li dost, arkadaş ve tanıdıklarımın da bana haklarını helal etmelerini diliyorum. Benim herkese hakkım helaldir.
Makamlar mevkiiler gelip geçicidir… Bugün vardır yarın yoktur… İyi olmanın ölçüsü İnsanlık, ve vicdan rahatlığı ile olur.“İyi insandı” denilse bu bana yeter… Allaha Ismarladık. Hoşça kalın, dostça kalın ve sağlıkla kalın.” dedi.

Bu haber 1879 kez okundu.
Güncel - 16:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.