20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KÜRE’DE EMNİYETTE POLİS HAFTASI ZİYARETİ

Asayiş Haberleri - 10 Nisan 2020 16:40 A A

Küre Kaymakamı Hayrettin Buğra Güzel, Küre Belediye Başkanı Salih Turan ile birlikte Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıldönümü dolayısıyla İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etti.

GÖREV BAŞINDAKİ POLİSLER UNUTULMADI 

Ayrıca, İlçe Kaymakamı Hayrettin Buğra Güzel,Belediye Başkanı Salih Turan Trafik denetimi yapmakta olan polis memurlarını da  görev başında ziyaret etti.

ÇELENK SUNMA TÖRENİ YAPILMADI 

Korona virüsü tedbirleri kapsamında Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıldönümü nedeniyle çenk sunma töreni yapılmadığı öğrenildi.

Ziyarette konuşan İlçe Kaymakamı Hayrettin Buğra Güzel;” Türk Polis teşkilatımızın kuruluşunun 175. yıl dönümünde her koşulda fedakarca görev yapan Emniyet Mensuplarımıza sağlık ve başarılar görevi başında görevi başında şehit olan polis memurlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim” dedi.

Küre Belediye Başkanı Salih Turan ise; ”Ülkemizin en köklü, en temel kurumlarından biri olan, kamu düzenini ve asayişini sağlayan, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin teminatı olan, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için büyük bir özveri ile çalışan Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 175.Yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, canını bu aziz vatan için hiç çekinmeden feda eden tüm şehit polislerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Görevleri başındaki tüm polislerimize de sağlıklı ve başarılı ömürler diliyorum.” dedi.  Muhammed KÖMEÇOĞLU

Bu haber 1127 kez okundu.
Asayiş Haberleri - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.