-2° Kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

SANKİ YER YARILDI, O DA İÇİNE GİRDİ!!!

Asayiş Haberleri - 21 Haziran 2021 17:32 A A

Küre ilçesinde yaklaşık 30 gündür haber alınamayan 69 yaşındaki Hüseyin Kök’ü arama çalışmaları devam ediyor.

Topçu köyündeki evinden 26 Mayıs’ta ayrılan ve bir daha haber alınamayan Kök’ün yakınlarının durumu jandarma ekiplerine bildirmesi üzerine başlatılan arama çalışmaları sürüyor.

Çalışmalara, İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) Timi ile jandarma komando ve jandarma asayiş timlerinin yanı sıra köylüler de destek veriyor. İz takip köpekleri ve drone ile de destek verilen çalışmalardan henüz sonuç alınamadı.

Küre’de  Güllüce köyünde sırra kadem basan Hüseyin Kök’ün yeğeni Fatma Durmuş, Müge Anlı’nın Tatlı Sert programına konuk olarak, yaşlı adamın akrabaları tarafından öldürüldüğü düşünülüyor. Bunun üzerinde ilgilerin odağı haline gelen yaşlı adamın yeğeni A.B. programa konuk oldu. Yeğeni hakkında birçok kişi dolandırıcı olduğunu iddia etmesi üzerine ise vatandaş hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Küre’nin Güllüce köyünde yaşayan 69 yaşındaki Hüseyin Kök, 26 Mayıs tarihinde kayboldu. Jandarma ve AFAD ekipleri tarafından yaşlı adamın kaybolduğu tarihten itibaren arama çalışmaları başlatılmıştı. Bu iddianın ardından gözler Kök’ün yeğeni A.B.’ye çevrildi. Programa çıkan kayıp adamın yeğeni, dayısının  birçok kişiyi tarafından dolandırıcı olduğunu öne sürüldü. Bunun üzerine kendisinden şüphelenilen dayı  hakkında nitelikli dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle İnebolu Adliyesine suç duyurusunda bulunuldu.

Muhammed KÖMEÇOĞLU-Kürebülten

 

Bu haber 406 kez okundu.
Asayiş Haberleri - 17:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.